WinRAR ile Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Dışında Ne Gibi Özellikler Var?

WinRAR ile Dosya Sıkıştırma ve Dosya Açma Dışında Ne Gibi Özellikler Var?


WinRAR programının gelişmiş tüm özelliklerini öğrenerek daha fazla verim almaya başlayabilirsiniz.
4.5 (4 oy)

Sıkıştırmış olduğunuz dosyalarıbasit bir şekilde şifreleyebileceğiniz WinRAR, bu özelliği sayesinde verilerinizin daha güvenilir bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Güvenliğe önem veren ve verilerinin korunmasına özen gösteren kişiler için WinRAR ile dosyaların nasıl şifreleneceği WinRAR ile Dosya Nasıl Şifrelenir? yazımızda anlatmıştık.

Büyük boyutlara sahip olan dosyaları da kolay bir şekilde ufaltabilen ve birleştirerek tek bir parça haline getirebilen WinRAR, internet üzerinde yer alan dosya depolama sitelerine daha kolay bir şekilde dosya atabilmenizi sağlıyor. Ayrıca isterseniz WinRAR ile birden fazla USB bellek veya CD ve DVD üzerine de dosya kaydedebilirsiniz.

Dosyaları Açmadan Önce Virüs Taraması Yapabilirsiniz

İleri düzeyde geliştirilmiş olan arayüzü sayesinde farklı dosya sıkıştırma özelliklerine imkan tanımakta olan WinRAR, arşivlemek istediğiniz dosyalarınızın yedeklerini de alarak onların hasar görmesini engelleyebiliyor. kadıköy escort Sıkıştırılmış dosyalarınızı açmadan önce virüs taraması yapabilmenizi de sağlayan WinRAR, bilgisayarınızda üst düzey güvenlik sağlayabilmeniz için sizlere hizmet sunuyor.

Bütün bu özellikleri ve dosya sıkıştırma ile sıkıştırılmış dosyaları açabilme özelliği sayesinde WinRAR şu an mevcut olarak sıkıştırma programları arasındaki en iyi program olma özelliğini taşıyor.