Pes 2013 İndir

Pes 2013 İndir


2001 yılında piyasaya sürülen futbol oyunu olan pes, herkes tarafından çok rağbet gösterilen bir oyundur.
0.0 (0 oy)

2001 yılında piyasaya sürülen futbol oyunu olan pes, herkes tarafından çok rağbet gösterilen bir oyundur. 2017 ye kadar pek çok versiyonu bulunmaktadır. Özellikle futbol severlerin vazgeçilmez oyunu olmuştur. Bu oyunu ister online bir şekilde, isterseniz de oyun yerlerinde oynamanız mümkün. Oyuna girdikten sonra hangi takımda oynamak istediğinizi seçerek kendinize bir forma alıyorsunuz.

Takımın rengini seçtikten sonra, formada bulunan arma rengini de seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu renkleri takımınıza göre de belirlemeniz mümkün. Daha sonra kendi oyuncularınızı seçerek devam edebilirsiniz. Rakiplerle yapılan maçlarda maçı kazandığınız zaman bir üst tura çıkarsınız. Oyun konsolunda bulunan yönlendirme tuşlarıyla oyuncuları bu şekilde yönlendirmeniz mümkündür. Sadece tek olarak değil, birden fazla oyuncuyla oynayabilirsiniz.

Pes 2013 Ücretli Bir Oyun Mu?

Pes oyunlarını birçok kullanıcı satın almak yerine, internet üzerinde bulunan bazı sitelerden ücretsiz olarak indirir. Aslında bu gibi oyunlar internet üzerinden indirimi yasal değildir. Ama bilgisayarı çok aktif kullananlar nasıl indirebileceklerini bildikleri için rahatlıkla bu oyunu indirmektedir. Oyun konsolunda oynamak için ise bu oyun ücretli olarak satılmaktadır.

Orijinal oyunu alarak oyun konsollarında rahatlıkla oynamanız mümkün olacaktır. Oyun konsollarında oynandığı zaman, iki kişi olarak oynamanız mümkün. Tek başınıza oynamak isterseniz de rakipleriniz karşı taraf olacaktır. İnternet üzerinden ise klavyede bulunan yönlendirme tuşlarını kullanarak rahat bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.Kaynak: https://www.indirshop.com/pes-2013/