WinRAR

WinRAR 64 Bit - Windows 7 / 8 / 10 İndir - Son Sürüm Yükle

WinRAR programının 64 bitlik sürümünü indirmek üzeresiniz. Eğer farklı bir sürüm indirmeniz gerekiyor ise lütfen Diğer Winrar Sürümleri sayfasına gidiniz.

WinRAR® 64 Bit kısa bir süre içinde inmeye başlayacaktır. Eğer indirilme başlamazsa lütfen Sürümler sayfasından dosyayı tekrar indirmeye çalışın.

 • umut

  Türkçe mi

  Erhun - Manisa

  Android için de indirme var mı sitede, ben bulamadım. Yardımcı olcak arkadaş var mı?

  Murathan - Konya

  Bu güzel site için emeği geçenlere teşekkür ederim. Sayenizde winrarı sorunsuz bir şeklide kurdum :)

 • İsminiz
  Şehir
  Yorumunuz
  Güvenlik Kodunu DeğiştirGüvenlik Kodu

64 Bit WinRAR Nedir ve Ücretli Nedir

Aşağıda bulunan "032 bit ve 64 bit nedir ve nasıl anlaşılır?" başlığını bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. WinRAR dosya sıkıştırmak için en ideal ve popüler yazılımlar arasındadır. Kolay kullanımı ve demo sürümünü neredeyse tam sürüm olarak kullanabilme olanağı onu bu kadar popüler yapıyor. WinRAR'ı satın almak için buradan devam edebilirsiniz, fakat ara sıra çıkan uyarıları görmzden gelebiliyorsanız ve tabi bu programı kişisel olarak ticari olmayacak şekilde kullanıyorsanız bu şekilde de deneme sürümü olarak devam edebilirsiniz.

32 bit ve 64 bit nedir ve nasıl anlaşılır?

İşletim sistemleri değişik bit değeri üzerinden yazılmaktadır. Bu farkı anlamak için şu adımları uygulamanız yeterli olacaktır:
Masaüstüde bulun "Bilgisayarım" kısayoluna sağ fare tuşu ile tıklayın ve "Özellikler" sekmesini açın.
Açılan pencerede Sistem > Sistem Türü kısmında işletim sisteminizin bit değeri yazacaktır. Buna göre de aşağıda size uygun dosyayı indirin ve çalıştırın.