WinRAR

WinRAR® 32 Bit İndir - Yükle

WinRAR programının 32 bitlik sürümünü indirmek üzeresiniz. Eğer farklı bir sürüm indirmeniz gerekiyor ise lütfen Diğer Winrar Sürümleri sayfasına gidiniz.


WinRAR® 32 Bit kısa bir süre içinde inmeye başlayacaktır. Eğer indirilme başlamazsa lütfen Sürümler sayfasından dosyayı tekrar indirmeye çalışın.


  • Murathan - Konya

    Bu güzel site için emeği geçenlere teşekkür ederim. Sayenizde winrarı sorunsuz bir şeklide kurdum :)

  • İsminiz
    Şehir
    Yorumunuz
    Güvenlik Kodunu DeğiştirGüvenlik Kodu

32 Bit WinRAR Nedir ve Ücretli Nedir

Aşağıya doğru indiğinizde "32 bit ve 64 bit nedir ve nasıl anlaşılır?" başlığını altında bu sorunun cevabını sizlere verdik. Artık 32 ve 64 bit arasındaki farkı bildiğinizde göre bu adımı atlayabiliriz. WinRAR dosya sıkıştırmak için en ideal ve popüler yazılımlardan sadece bir tanesidir. Onu bu kadar tanındık yapan ise kullanım basitliği ve ücretsiz olması. Evet, ücretli sümümü de var, ve hatta buradan satın dahi alabilirsiniz, ancak arada bir çıkan "Lütfen satın alın" uyarılarını göz ardı edebiliyorsanız ve bu yazılımı kişisel amaçlar için kullanıyorsanız hiç gereği yok.

32 bit ve 64 bit nedir ve nasıl anlaşılır?

İşletim sistemleri değişik bit değeri üzerinden yazılmaktadır. Bu farkı anlamak için şu adımları uygulamanız yeterli olacaktır:
Masaüstüde bulun "Bilgisayarım" kısayoluna sağ fare tuşu ile tıklayın ve "Özellikler" sekmesini açın.
Açılan pencerede Sistem > Sistem Türü kısmında işletim sisteminizin bit değeri yazacaktır. Buna göre de aşağıda size uygun dosyayı indirin ve çalıştırın.